KONST / Litografier / Litografi 7954497
nr 795 4497
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Litografi, Gunilla Mann (f. 1947), 198/290, signerad, motivets mått: 29x42
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:07:56
2/12 20:26:02
3/12 13:22:10
1.100 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann